Elektronické Zabezpečovací Systémy (EZS) neboli alarmy a zabezpečovačky.

Instalace i nejchytřejšího elektronického zabezpečovacího systému (dále jen EZS) ani v dnešní moderní době nedokáže krádežím a vandalismu úplně zabránit. I přesto má elektronické zabezpečení svůj význam a není dobré jej podceňovat a to vám nemusí hlídat zrovna majetek za milióny. Kolikrát data, ať už osobní či firemní, nebo vaše osobní soukromí má vyšší hodnotu než majetek. A instalací EZS se dá mnohá narušení tohoto soukromí a ztrátě důležitých dat předejít. Na základě dobře a odborně instalovanému zabezepečení je možné získat úspory na pojištění svého majetku a vaše investice se tak navrací.

Je mnoho značek, výrobců i způsobů provedení EZS. Po mnohaleté zkušenosti se snažíme zákazníkům nabídnout takové zabezpečení, aby poskytlo co nejvyšší ochranu, ale zároveň bylo uživatelsky přívětivé. Hledíme i na cenu za takové zařízení, ale ne na úkor kvality. Instalujeme systémy ověřené, s podporou od výrobců jako je PARADOX Security, DSC, SATEL, VISONIC, s bezpečnostní certifikací (to čínské alarmy z e-shopů a Makra nemají) a vždy odborným způsobem na základě požadavků střežení od zákazníka.

A co dnešní ALARMY umí?

  • Možnost drátového i bezdrátového zapojení nebo vzájemné kombinace
  • Sledování a střežení nejen narušení objektu pohybem nebo otevřením možných vstupů, ale i sledování teplot a kouře (požární detektory), vibrací (trezorové senzory), přemístění polohy (obrazové detektory) rozbití skla (ochrana výloh), výskyt plynu (CO2, zemní plyn), výskyt vody (zaplavení) a mnoho dalších
  • Rozdělení na několik podsystémů (částí) pro střežení jedním systémem každého prostoru zvlášť (garáž, patro, sklep, zahradní domek, více firem v jednom objektu atd.)
  • Informace o narušení, poruše nebo události několika způsoby

                                         - Siréna

                                         - Telefonní komunikátor s voláním z pevné linky na váš mobil nebo dispečink

                                         - GSM komunikátor se zasláním SMS nebo voláním na váš mobil či dispečink

                                         - GPRS komunikátorem komunikujícím na dispečink pomocí zabezpečených dat

                                         - Komunikátorem po Internetu na váš email nebo na dispečink

  • Většina dnešních alarmů umí ovládat nějaký výstup v závislosti na stavu zabezpečovací ústředny nebo ovládáním z mobilního telefonu a tím zapínat, vypínat nebo ovládat například topení, rolety, světla atd.
  • Alarm lze propojit s tzv inteligentním ovládáním domácnosti nebo firmy případně s kamerovým systémem

 

 

TOPlist